25 Temmuz 20140 Yorum36 GörüntülenmeİLÇE TARIM MÜDÜRÜLÜĞÜNDEN BAYRAM MESAJI;tarafından Haber MerkeziRamazan Bayramı’nın milletimizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim. Murat YAHLİZADE İLÇE TARIM MÜDÜRÜ BAŞKAN BEYAZGÜL TALEPLERİN ÇÖZÜMÜNÜ SAHADA GERÇEKLEŞTİRİYOR Siverek’te üstyapı sil baştan yenileniyor Ramazan Bayramı’nın milletimizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.Murat YAHLİZADEİLÇE TARIM MÜDÜRÜPAYLAŞ Yaşam