AKTAŞ KIRSALDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş kırsal kesimde yaşayan vatandaşları ziyaret etti.
Belediyecilik hizmetlerinin tüm hızıyla sürdüğü ve ilçenin çehresini değiştirecek projelerin hayata geçirilmeye başlandığı Suruç ilçesinde, Belediye Başkan V. Kenan Aktaş’ta kırsal kesimde bulunan vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor.
Her gün bir mahalleyi ziyaret eden Aktaş vatandaşların tek tek taleplerini dinliyor, sorunların çözümü için ilgili birimlere talimat veriyor. Ziyaret ettiği her mahallede vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Aktaş ” Bütün hemşehrilerimize eşit mesafedeyiz Belediyemizin kapısını çalan her vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz “dedi.
Talep ve istekleri yerinde değerlendiren Aktaş “Sosyal Belediyecilik anlayışımız ile ilçe halkımız ile birlikte mahallelerimizde vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Yaptığımız bu uygulama ile birlikte hem vatandaşımız ile iç içe oluyor sorunlarını dinliyoruz, hem de bizlerden talepte bulundukları alt yapı, üst yapı,yol enerji vs gibi istekleri yerinde görüp çözüme kavuşturma çalışması içine giriyoruz. dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir