AKTAŞ” PROJELERİMİZİN TAKİPÇİSİYİZ”…

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş ilçe merkezinde yapımına devam edilen inşaat halindeki Gençlik merkezi ve Kütüphane inşaatında incelemelerde bulundu.
Yetkili firma ve Belediye yetkililerinden çalışmalar ilgili bilgi alan Aktaş, inşaat alanındaki kolonlar, temel ve inşaat çevresini denetledi.
Aktaş; ‘’ Suruç Belediyesi olarak Haziran ayı içerisinde ihaleye çıkarılarak yapımına başlanan Gençlik Merkezi ve Kütüphane inşaatımızın çalışmaları son sürat devam ediyor. Bir aylık süre sarfında inşaatında zemini ve temel atma işlemleri tamamlandı, kolonlar yükselmeye başladı. Bir yandan çalışmaları yerinde denetliyoruz bir yandan projelerimizin takipçisiyiz.’’ dedi.
Suruç’ta tamamlanacak olan Gençlik merkezi ve Kütüphane hizmet binasının ilçede büyük bir eksikliği gidereceğine dikkat çeken Aktaş ; ‘’Gençliğimizi önemsiyoruz, bir yandan sosyal ve kültürel faaliyetler yapacağız, bir yandan hem öğrencilerimize hem de kitap severlerimizin en büyük ihtiyacı olan hizmet binamızın eksikliği ortadan kaldırmış olacağız.’’ Dedi.
Suruç İlçesinde 8 aylık süre zarfında bir çok projenin alt yapısı ve bürokrasi ayağının tamamlandığını belirten Aktaş ‘’ Yaptığımız her projenin, altına imza attığımız her çalışmanın takipçisiyiz.Suruçlu kardeşlerimiz rahat olsun. Önümüzdeki günlerde yeşil alan, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları, 5 adet halı saha yapımı ve cephe iyileştirme ve cephe giydirme çalışmalarımız son sürat devam ediyor.Gençlik merkezi ve Kütüphane inşaatımız kısa sürede tamamlanacak. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.’’ Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir