BAŞKAN VEKİLİ GEÇGEL ZABITALARLA TOPLANTI YAPTI…

 

Suruç Belediye Başkan Vekili Ömer Geçgel zabıta ekipleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Başkan Vekili Geçgel’in yanı sıra Belediye Yazı İşleri Müdürü Salih Kaya, Zabıta Müdürü İbrahim Yavuzer ve zabıtalar katıldı.

Zabıtanın çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getiren Başkan Vekili Geçgel zabıtalara denetimlerde eldiven takmaları, zabıtanın uygulama ve denetim yaptığı bölgelerde uyarılara uymayan iş yeri sahiplerine ceza verilmesi, görev yaptığı zaman zarfı içinde kılık kıyafet konusunda gerekli özenin gösterilmesi talimatını verdi.

Toplantıda Başkan Vekili Geçgel’e Zabıta Müdürü İbrahim Yavuzer “ Zabıtanın çalışmaları , denetimler , personel sayısı gibi konularda brifing verdi

Zabıtaların araç, personel ve kılık kıyafet noktasındaki taleplerini dinleyen bu taleplerden haberdar oluğuna dikkat çeken Geçgel özverili bir şekilde elimizden gelenin fazlasını yaparak çalışmamıza devam edelim dedi.

Geçgel toplantıda Zabıtanın belediyenin yüz akı olduğunu dile getirerek daha fazla çalışalım Belediyemize yakışanı yapalım diyerek yazı işleri müdürüne yazlık zabıta kıyafeti alınması talimatını verdi.

Bir saat süren toplantı Başkan Vekili Geçgel’in çeşitli konularda verdiği talimatlarla son buldu. MEŞALE GAZETESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir