Bu Kaymakam, Çok Hizmette İmza Atar

Suruç  Kaymakamı  Kenan Aktaş halkla iç içe olmaya devam ediyor. Geldigi ilk günden itibaren makamında oturmak yerine halkla iç içe olmayı tercih eden Suruç Kaymakamı Kenan Aktas göreve geldigi 3 günün zarfinda ziyaret etmedik esnaf bırakmadı.

Sabahın ilk ışıklarından itibaren mesaisine baslayan Kaymakam Aktaş gün içerisinde belirli zamanlarda makamında tebrikleri kabul ederken mesaisinin büyük bir bölümünü halkla iç içe olarak esnafı  ziyaret ederek geçiyor.

Kaymakam AKTAŞ’ın bu ziyarette halk tarafından takdirle karşılanırken bir sonraki ziyaret durağı aksam saatlerinde Cumhuriyet meydanı ve Aligör beldesi oldu.

Burada seyyar satıcılar, kahvehaneler, bakkal fırın market ve tatlıcı esnaflarını unutmayan Kaymakam Aktaş,  ziyaret etikleri esnafın talep ve isteklerini dinliyor.  Kaymakam Aktaş ” Halkımız için buradayım, halkımızın hizmetinde olacagız, makam kapılarımız sonuna kadar halkımıza açık dedi.

Bir toplumda halk olmazsa olmazımızdır diyen Kaymakam Aktaş,  ziyaret ettiği bir kahvede samimi ve içten sohbetiyle herkesimden takdir topladı.

Aktas’ın aksam ziyaretlerine ilçe Jandarma Komutanı Cemil İşbaşaran’da eşlik etti. MEŞALE GAZETESİ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir