BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GÜVENÇ, SURUÇTA İFTAR AÇTI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa’nın Suruç İlçesine ziyarette bulundu.
Büyükşehir Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında Suruç İlçesinde, İlçe Kaymakamı Abdullah Çitfçi, AKP İlçe Başkanı Mehmet Yavuz ile birlikte çarşıyı gezen Başkan Güvenç, ilk olarak vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelerek, iftar öncesinde sohbet etti.
İftar vaktinin yaklaşması ile vatandaşlarla ve civar esnafla birlikte Suruç Namık Kemal Orta Okulu bahçesindeki iftar sofrasına geçen Büyükşehir Belediye başkanı Celalettin Güvenç, yoğun katılımın sağlandığı iftar sofrasında dualar eşliğinde iftarlarını açtılar.
İftar Sofrasında vatandaşlarla buluşan Başkan Güvenç, iftar sonrasında yaptığı açıklamada; Suruç ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen İftara yoğun katılımın gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti aktararak, “Suruç’a geldiğim için sevinçliyim, Allah bizi halkımıza karşı mahcup etmesin. Huzur içerisinde iftarımızı yaptık, emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. İlçe başkanlarımız, meclis üyelerimiz, muhtarlarımız hep beraberiz. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. En büyük teşekkürü de Sevgili Suruç halkına sunuyorum. Bir sürü çözemediğimiz sorun var ama gayretimizi görüyorlar bizi bağırlarına basıyorlar. Allah bizi bu halka mahcup etmesin” diyerek sözlerini tamamladı.
Ayrıca Büyükşehir Belediyesi ait gezici Sanat Sahnesi Namık Kemal Ortaokulu Bahçesinde kurularak, İftar öncesinde ve sonrasında Grup Ruhavi tarafından seslendirilen ilahilerle Ramazan Etkinliği devam etti.
Ramazan Etkinliğinin ardından Hükümet Konağının yanındaki çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek çay içen Başkan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir