EFSANELERDEN FUTBOL SHOW

20-30 YIL ÖNCE ZOR ŞARTLARDA TOPRAK SAHADA TOP KOŞTURAN EFSANE SURUÇ SPOR KADROSU ,YILLAR SONRA YEŞİL SAHADA BİRARAYA GELDİ.

Kurban Bayram’ının üçüncü gününde yaklaşık 25-30 yıl önce Suruç spor için ter döken yaşları 50 üstü olan bu efsane kadro yıllar sonra bir araya geldi.

Suruç Gençlik Spor Kulübü Mustafa Yüksel, İlçemizde böyle bir porjeye imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz, yıllardır çeşitli nedelerden dolayı yurt dışında ve ülkemizin değişik illerinde ikamet eden efsane futbolcularımızı bir araya getirerek futbol severlere unutmayacakaları bir anı yaşattık.  İlçe Gençlik Spor Merkezi Müdürlüğümüzle işbirliği içerisinde organize ettiğimiz  bu şölende eski futbolcularımızdan bir çoğu katılım sergiledi.

Yıllardır birbirini göremeyen futbolcularımızın Almanya’dan,Ankara’dan,İstanbul’dan,Gaziantep’ten değişik yerlerden memlekete gelip, Suruç’lu hemşerilerimize maziyi tekrarlamaları bizleri fevkalade memnun etti,sevindirdi. Böylesi güzel bir organizede davetimize icabet eden,eski futbolcumuz milletvekilimiz İ.Halil Yıldız,Suruç Kaymakamımız Ferhat Sinanoğlu, efsane Suruç Spordan Adnan Yükselir,Selami Şahin,Beşir yıldız,Hüseyin Güneş, Hüseyin Karataş,  Ahmet Deniz, Feridun Akgün, Aziz Omrak, Necdet Yıldız, Mahmut Yükselir ve diğer butün efsane futbolcularımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.Bu organizede Suruç Gençlik Spor Yönetimimizi yalnız bırakmayan,organizeye ortak katkı sağlayan,Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürümüz Ramazan Bulut ve çalışkan ekibine,Almanya’dan katılım,fikir,katkı sağlayan eski futbolcumuz Mehmet Uğurlu,yine eski kulüp Başkanımız,eski futbolcumuz Mehmet İpek,ve Suruç’ta gerçekten yemek şirketi olma dışında Suruç’taki güzel etkinliklerde gönüllü olarak,hiçbir karşılık beklemeden misafirlerimize ikramda bulunan TUNA Yemekçilik sahibi Ömer Ayaydın,a teşekkür ediyoruz.

Etkinliğe konser verip renk katan sanatçılarımız Benhur(Celal Pesen), Mahmut Sınacı ve Mehmet Güçlü ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu organizeyi duyup suruç’ta nefes alan Ulusal kanalımız GTV Misafir programı ekibi ve Mehmet Demir abimize teşekkür ediyoruz.dedi. MEŞALE GAZETESİ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir