Jandarma 65 yaş üstü ihtiuaç sahibi vatandaşların ihtiyacını karşılıyor

Suruç ilçesinde Korona ( Covid-19) VİRÜSE karşı önlemler her geçen gün arttırılırken İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerde önlemler kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş başkanlığındaki ( Suruç Vefa Sosyal Destek Grubu) ilçe genelinde sokağa çıkma yasağından dolayı kimsesi olmayan 65 yaş üstü vatandaşların temel ihtiyaçlarını yerine getirirken KORONA VİRÜS önlemleri kapsamında çalışmalarını başarıyla yürüten İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Cemil İşbaşaran komutasındaki Suruç İlçe jandarma komutanlığına bağlı ekipler, 156 Jandarma imdat hattını arayarak yardım talebinde bulunan ve kimsesi olmayan 65 yaş üstündeki vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

Çalışmalar kapsamında Eldiven ve Maske takarak bir metre kuralını hassasiyetle yerine getirerek tüm önlemlerini alan ekipler bir yandan da 65 yaş üstü vatandaşlarla sohbet ediyor isteklerini not alıp ilgili birimlere aktararak ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir