Kaymakam Aktaş, “Halkımız ve Esnafımız bizim olmazsa olmazımızdır”

Göreve geldiği ilk günden itibaren Kaymakamlık makamında oturup tebrikleri kabul etmek yerine mesaisinin ilk gününde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Suruç Kaymakamı Kenan Aktaş esnafı ve halkı bir an için yanlız bırakmıyor.

Mesaisine başladığı hergün esnaf ve vatandaşları sık sık ziyaret eden Kaymakam Aktaş halkın ve esnafın içinde olmaya devam ediyor.

Kaymakam Aktaş, mesasinin büyük bir bölümünü esnafları ziyaret ederek geçirdi. Gittiği her ortamda halkın ve esnafın büyük sevgi gösterisi ile karşılaşan Aktaş’ı Suruç halkı adeta bağrına bastı.

Aktaş sürpriz ziyaretlerine Bakkal, Fırın, Semerci, Ayakkabı Tamircisi, Cep telefoncu, Terzi, Manav ve çok sayıda esnafı ziyaret ederek devam etti.

Vatandaşlar sıcak ve samimi sohbeti ile geldiği günden bu yana kendilerini biran yanlız bırakmayan Kaymakam Aktaş’a teşekkür ettiler. MEŞALE GAZETESİGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayaktaGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyorGörüntünün olası içeriği: 2 kişiGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir