Kaymakam Aktaş’ın esnaf ziyaretleri devam ediyor

07.08.2019 tarihinde Suruç Kaymakamlığına atanan Aktaş, kısa zamanda halkın gönlünde taht kurdu.
“Gidemediğin yer senin değildir” sözüyle yola çıkan Kaymakam Aktaş ilçeye atandığı günden itibaren esnafı bir an olsun yalnız bırakmıyor. Kimseyi ayırt etmeyen yediden yetmişe herkese eşit mesafede devletin sıcak yüzünü gösteren, Halkla kucaklaşan halkı bağrına basan Kaymakam Aktaş’ı “Halkın Kaymakamı” yapan en önemli özelliklerden biride vatandaşı ve esnafı biran olsun yalnız bırakmaması.
Aktaş Cuma Günü Çarşı Esnafını ziyaret etti, ikram edilen çayı ve kahveleri esnaflarla birlikte yudumladı.
Koyu sohbetlerin havada uçuştuğu ziyaretlerde Aktaş, kendisine gösterilen ilgi, alaka ve sevgi selinden zaman zaman ziyaretleri noktalamakta zorlandı.
İlçede kısa zamanda “Sayın Kaymakamımız” söylemi yerine “Kaymakam Abi” söylemine bırakırken vatandaşlar devlet yetkililerine samimi, içten tavırlarıyla halkını seven, kucaklayan, bağrına basan kaymakamı atadıkları için teşekkür ettiler.
Aktaş; “Geldiğimiz İlk gün bizleri bağrılarına basan hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum, sizleri bir an olsun yalnız bırakmayacağım” dedi. MEŞALE GAZETESİGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, yemek yiyen insanlar, oturan insanlar, yiyecek ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, yemek yiyen insanlar, oturan insanlar, yiyecek ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, meyve ve yiyecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir