KAYMAKAM SINANOGLUNDAN SAMPIYON TAKIMA MALZEME DESTEĞİ …

KAYMAKAM SINANOGLUNDAN SAMPIYON TAKIMA MALZEME DESTEĞİ …

 

SURUC GENCLIKSPOR BUNYESINDE KURULAN VE BÖLGENİN ILK TAKIMI OLAN GENCLIKSPOR SALON HOKEY TAKIMI OSMANIYE ILINDE YAPILAN SAMPIYONADA BOLGE ŞAMPİYONU OLDU.

 

SURUC KAYMAKAMI FERHAT SINANOGLU SAMPIYON TAKIMIN BASKAN HOCA VE SPORCULARINI  SAMPIYONA ÖNCESİ MAKAMINDA KABUL EDIP YOL MASRAFLARI BASTA OLMAK UZERE HER KONUDA DESTEKLEYIP SAMPIYONAYA UGURLAMISTI.SPORCULAR KAYMAKAM BEYDEN ALDIKLARI BÜYÜK DESTEKLE SOZ VERDIKLERI ŞAMPİYONLUK KUPASINI ALIP ILCEYE DÖNDÜLER.

 

KAYMAKAM SINANOGLU DAHA ONCEDE SPOR VE SPORCULARA HER ZAMAM POZITIF AYRIMCILIK YAPACAKLARINI BELIRTEREK KISITLI IMKANLARLA MÜCADELE  EDEN SALON HOKEY TAKIMINA  MALZEME DESTEGINDE BULUNARAK   BIR KEZ DAHA  ÖRNEK BIR DAVRANISA IMZA ATTI.

 

SURUC GENCLIK SPOR KULÜP BAŞKANI MUSTAFA YÜKSEL ” SAYIN KAYMAKAMIMIZA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR TAKIMIMIZA SIMDIYE KADAR BÖYLE BIR YARDIM YAPILMADI , BOYLE BIR DESTEK VERILMEDI SPORCULARIMIZ ADINA KENDISINE TESEKKUR EDIYORUZ MINNETTARIZ DEDI.

 

KULUP OLARAK YAPMIS OLDUKLARI TUM CALISMALARDA SINANOGLUNUN  MAKAM VE GÖNÜL KAPILARINI SONUNA KADAR KENDILERINE AÇTIKLARINI BELIRTEN BASKAN  YUKSEL AYRICA SAYIN MILLI EĞITIM MÜDÜRÜMÜZ Mehmet Arslan TAKDIRE ŞAYAN CALISMALARLA SPORCULARIMIZIN KULÜBÜMÜZÜN  EN BÜYÜK  DESTEKCILERINDEN BIRISI KENDILERINA AYRICA TEŞEKKÜR  EDIYORUZ DEDI.

 

KAYMAKAM FERHAT  SINANOGLU ” SPORCU KARDESLERIMIZE SÖZ  VERDIGIMIZ GIBI SPOR MALZEMELERI BASTA OLMAK UZERE HER KONUDA DESTEK OLMAYA  DEVAM EDECEGIZ.INSALLAH ONUMUZDEKI YILLARDA TUM BRANSLARDA ILCEMIZE SAMPIYON TAKIMLAR KAZANDIRMAK IÇIN  CALISMAYA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEGIZ.BOLGE ŞAMPİYONU OLAN SALON HOKEY TAKIMIMIZI VE YONETIMINI TEBRİK  EDIYORUM “DEDI.

 

SURUC GENCLIKSPOR KLÜBÜ  BAŞTA SURUÇ KAYMAKAMI  FERHAT SINANOGLU OLMAK UZERE  MILLETVEKILI  IBRAHİM  HALIL YILDIZ ,  AK PARTI ILCE BASKANI MEHMET YAVUZ , MILLI EGITIM MÜDÜRÜ MEHMET ARSLAN  ILCE SPOR MUDURU Ramazan Bulut VE  SPORSEVERLERDEN  ALDIGI BÜYÜK  DESTEKLE ONUMUZDEKI SEZON FUTBOLUN YANI SIRA SALON HOKEYI , KIZLAR VOLEYBOL TAKIMI  VE TEKVANDO TAKIMI ILE ILCEYI 4 BRANSTA TEMSIL EDECEK.               MEŞALE GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir