Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Sayın İbrahim Güneş’in Kurban Bayramı Mesajı

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Sayın İbrahim Güneş’in Kurban Bayramı Mesajı

      İnsanların kaynaşmasını sağlayan, birlik ve beraberlik ruhunu pekiştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin sevincini yaşıyoruz. Kurban Bayramı, cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır. Bayram, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle bir kez daha kucaklaması için bir fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir.

 

Unutmamalıyız ki; bu güzel bayramı, bugün ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemizi, mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.

Bu vesileyle başta ülkemiz için canını feda etmiş şehitlerimizin ailelerinin, kahraman gazilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin bayramını en içten duygularımla kutlar,

Kurban Bayramı’nın tüm Suruç halkına ve ilçemizde bulunan tüm misafirlerimize sağlık, huzur ve mutluluklara vesile  olmasını temenni ederim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir