Kömür Yardımı Devam Ediyor

Kömür Yardımı Devam Ediyor
Suruç İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü tarafından fakir ve muhtaç ailelere kömür yardımı devam ediyor.
Türkiye çapında binlerce dar gelirli ailenin umudu olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları her kış öncesi yaptıkları kömür yardımı ile de bu ailelerin kışı ısınarak geçirmesine vesile oluyor. Dar gelirli ailelere yapılan kömür yardımları kapsamında da Suruç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kömür yardımı dağıtımına devam ediliyor.
Suruç Buğday Pazarı yanında bulunan alanda kömür dağıtım alanına istiflenen binlerce ton kömür Suruç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına müracaat eden kayıtlı vatandaşlar kömür dağıtım alınana kimlikleri ile birlikte müracaat ederek yakacak yardımı alıyor.
Konu ile ilgili olarak sosyal medyada açıklamada bulunan Suruç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Koç “Kömür yardımı alan dar gelirli ailelere yapılan kömür yardımı ile kışı üşümeden geçirecekler. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı tüm personeliyle en zor şartlarda halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Lütfen kömürlerinizi bizzat gelip imza atarak bu hafta içerisinde teslim alınız aksi takdirde hak başka vatandaşlara tanınacaktır” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir