Mersin Suruçlular Derneği Sağlıkta atılım yaptı

Merkezi Mersinde olan Suruç’lular  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Mersinde faaliyet gösteren Özel Su Hastanesiyle Protokol İmzaladı.

Hasta İdare Binasında imzalanan Protokolde Türkiye’nin her yerinden Mersin Özel Su Hastanesinde sağlıkta faydalanmak isteyen hastalara % 30 indirim uygulanacak.

Mersin Suruç’lular Derneği Başkanı Enver Şimşek, Mersin ilimizde ikamet eden Suruç’lular olarak bir araya gelip Dernek Çatısı altında buluştuk, Derneğimiz açıldığı günden bu güne bir çok etkinliklere ev sahipliği yaptı. özelikle dışarıdan gelen Hemşehrilerimize sadece Suruç’lu değil, Urfa’nın hangi ilçesinden gelirse gelsin, hatta Güneydoğunun hangi ilinden gelirse gelsin Dernek olarak her zaman Barınma, Yemek ve diğer ihtiyaçları karşılanmıştır. Mersinde okuyan Suruç’lu  öğrencilerimize burs vererek katkı sunuyoruz.

Sağlık alanında  da Mersin Özel Su Hastanesiyle yaptığımız protokolle, Suruç nüfusuna kayıtlı olup ta her nerede ikamet ederse etsin, hastanede sağlık alanında % 30 indirimden faydalanacaktır. dedi.

Başkan Enver Şimşek, Hastane Yetkilisi Yusuf Öztürk’ün Sağlık konusundaki Duyarlılığından dolayı  Hemşehrilerimizin adına teşekkür ediyorum dedi.

Hastane  Yetkilisi ( Sahibi )  Yusuf Öztürk, Hastane Yönetimi olarak İlimizde Aktif faaliyet gösteren Suruç’lular Derneği yönetcilerine yaptıkları çalışmalardan dolayı takdir ediyorum, Sağlık alanından Derneğe bir katkı sunmak amacıyla yaptığımız görüşmeler neticesinde, Dernek üyelerine ve daha ötesine giderek Suruç’lu olan bütün hemşehrilerimize hastanemizde tedavi göreceği bütün Kliniklerde %30 indirim yaptık. hayırlı olsun diyorum, sağlıklı yaşam diliyorum. dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir