Meydan Projesinde 2. etaba devam

Suruç Meydan Projesinin 2. Etabını üstlenen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Meydan Park çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde incelemek üzere Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan V. Latif Karadağ Suruç’a geldi.
Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş ile bir araya gelen Karadağ çalışmalarla ilgili sohbet etti görüş alışverişinde bulundu. İki başkan daha sonra Meydan Parkında devam eden 2.etap çalışmalarını yerinde incelediler, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Meydan Projesinin Suruç’u nefes aldıracak bir proje olduğunu belirten Suruç Kaymakamı ve Belediye
Başkan V. Kenan Aktaş ” Projemizin 1. Etabı tamamlandı, 2. Etap çalışmaları da projeyi üstlenen Gaziantep Büyükşehir Belediyemiz tarafından başarılı ve hızlı bir şekilde yapılmaya devam ediyor “dedi.
Suruç’un her geçen gün yeni yeşil alanlara kavuştuğunu belirten Aktaş “Bugün ilçemizi ziyâret eden Başkan Vekilimizle yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Projemiz tamamlandığında ilçemiz güzel bir görünüme kavuşacak. Desteklerinden dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin hanımefendiye, bugün bizleri ziyâret eden Başkan vekilimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir