OTO GALERİCİLER VE MERMERCİLER SİTESİNDE YOL YAPILIYOR

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yapımında sona yaklaşılan Yeni Oto Galericiler ve Mermerciler Sitesi’nde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa-Akçakale Çevreyolu üzerinde yer alan Yeni Oto Galericeler Sitesi’nde altyapı çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, esnafların taşınması öncesinde sitede üstyapı hizmetlerine ağırlık verdi.

Bölgede hummalı bir şekilde üstyapı hizmetlerine başlayan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri, Oto Galericiler Sitesi ana yolları ve site içi yolları hazırlayarak hizmete sunmayı hedefliyor.

KOOPERATİF BAŞKANI BOZKURT’TAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Şanlıurfa Oto Galericiler Kooperatifi Başkanı Mehmet Yaşar Bozkurt, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesince Oto Galericiler Sitesinde yürütülen hizmetlerden dolayı Başkan Nihat Çiftçi ve şahsında çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Bozkurt: “Oto Galericiler Sitemizde altyapı hizmetleri tamamlandı ardından üst yapı hizmetlerine geçildi. Bu kapsamda bizlere hizmet veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine, Fen İşleri Daire Başkanlığı’na şahsım ve esnafım adına teşekkür ediyorum” dedi.

MERMERCİLER SİTESİ’NDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Öte yandan Akçakale Yolu Briketçiler Sitesi bitişiğinde yer alan Mermerciler Sitesi’nde yol yapım çalışmaları başlatan Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda kazı ve dolgu çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. MEŞALE GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir