Şanlıurfa  Özel Lotus Hastanesi Tüp Bebek Merkezi  Çocuk Sahibi Olmayan ailelere  umut oluyor.

Şanlıurfa  Özel Lotus Hastanesi Tüp Bebek Merkezi  Çocuk Sahibi Olmayan ailelere  umut oluyor.

Tüp bebek tedavi yöntemi ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftler, bugüne kadar çevre illere gidip tedavi olmak zorunda kalıyordu. Hem ulaşım hem barınma sorununu beraberinde getiren bu zahmetli süreç artık sona erdi. Bünyesinde kurduğu Tüp Bebek Merkezi ile Urfalı çiftlere umut olan Özel Lotus Hastanesi, Tecrübeli, ve dünyaca tanınmış  kadrosuyla Güneydoğu halkına hizmet veriyor.

 

“UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN”

Çocuk sahibi olmak isteyenlere artık zahmetsiz ve daha kolay bir şekilde tedavi imkanı sağlayacaklarını vaat eden Prof.  Dr. Timur GÜRGAN  yıllarca çocuk özlemi içinde olan çiftlere çağrıda bulunarak, “Umutsuzluğa kapılmayın. Özel Lotus Hastanesi Tüp Bebek Merkezine müracaat ederek tedavi imkanı bulabilirsiniz” dedi.

Özel Lotus Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Aziz Bülbül ise Tüp Bebek Merkezi’nin Şanlıurfa için bir gereksinim olduğunu belirterek, “Tüp bebek merkezini Şanlıurfa halkına kazandırmanın mutluluğu içindeyiz. Tüp Bebek Merkezinin açılışında emeği geçen tüm Şanlıurfalı bürokratlar ve yerel yöneticilere teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir