Şanlıurfa’nın En Serin Yeri Dolup Taşıyor

Şanlıurfa’nın En Serin Yeri Dolup Taşıyor

 

Kavurucu yaz sıcaklarının başladığı Şanlıurfa’da yeşil, serin ve esintili bir dinlenme yeri arayanlar soluğu Eyyübiye Belediyesi Batıkent Aile Otağı’nda alıyor. Eyyübiye Belediyesi tarafından işletilen Batıkent Aile Otağı, kaliteli hizmeti ve nezih mekânıyla, gece yarısına kadar misafirlerini ağırlıyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un şehre kazandırdığı hizmetlerden biri olan Batıkent Aile Otağı’na gelenler, yemyeşil çimlerin üzerinde dinlenip, çaylarını kahvelerini içiyor, ev yerine misafirlerini de burada ağırlayabiliyorlar.

Soğuk ve sıcak içecekler, tatlı çeşitleri, yaş pasta, özenle hazırlanmış kahve çeşitlerini piyasa fiyatlarına kıyasla oldukça uygun şekilde halka sunulduğu Batıkent Aile Otağı’nda çocuklar için de ayrılmış güvenli oyun alanları bulunuyor. Şanlıurfa şehir merkezinden oldukça yüksek bir bölgede bulunan Batıkent Aile Otağı, sürekli esintili ve serin havasıyla insanlara başka bir şehir hissi veriyor.

İlçeye halkın nefes alabilmesi, rahatça dinlenip eğlenebileceği mekânlar kazandırmaya devam edeceklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, bayram öncesi hizmete sunulan Eyyübiye Millet Bahçesi’yle birlikte bu ihtiyaca büyük oranda cevap verdiklerini, park ve yeşil alan çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir