SINANOGLU ” IFTAR PROGRAMLARINİ GELENEKSEL HALE GETIRECEGIZ “…

SURUÇ BELEDIYESI VATANDASLARLA IFTARDA BULUŞTU

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Suruç Belediyesi ve Suruç Kaymakamlığı birlikte organize ettiği iftar programı düzenlendi.

Namık Kemal Ilkögertim okulunun bahçesinde verilen iftar yemeğine Suruc Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Ferhat Sinanoglu , Ilce Emniyet Müdürü Murat Türker , İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Murat Yılık
Belediye Baskan Yardımcısı Mehmet Han Özdemir , Ak Parti Ilce Başkanı Mehmet Yavuz kurum amirleri ,STK’lar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar yemeği öncesinde Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kaymakam Ferhat Sinanoğlu Vatandaslarla bir araya geldi.Vatandaslarla yakından ilgilinen Sinanoğlu onlarla sohbet etti talep isteklerini dinledi.Vatandasların yoğun ilgisi ile karşılaşan Sinanoğlu cocuklari da unutmadı onlara cesitli hediyeler verdi.

Sinanoglu daha sonra vatandaşlarla birlikte iftarını açtı. İftar yemeğinde vatandaşlara Çorba , Pilav Güveç ve tavuk ve tatlı ikram edildi.

Suruç’ta iftar bereketi muhtesem bir ilahi konserle devam etti.Vatandaşlara iftar programı sonrasinda Ilahi müzik sanatçısı Nurullah Gündeşdoğdu muhteşem bir ilahi konser verdi.Vatandaşlar muhteşem bir iftar programı yaşarken Kaymakam Sinanoglu’na teşekkür ettiler bu tür etkinliklerin sayısının artmasını istediler.

Suruc Belediye başkan vekili Ferhat Sinanoğlu “Duzenledigimiz olduğumuz iftar bu yıl l ilk oldu, bundan sora ki senelerde her yıl yapmayı planlıyoruz.Bu guzel iftar akşamlarını güzel ilcemizde geleneksel hale getirmek istiyoruz katılan herkese teşekkür ederim halkımız ve katılımcılar bizlere onur yaşattılar.Ramazan ayının güzelliklerini bizde Suruç ilcemizde yaşayarak halkımızın kaynaşması belediye ve vatandaşla içli dişli olarak daha güzel yarınlar için hep beraber olalım istedik” MEŞALE GAZETESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir