Suriyeli Minikler arası futbol turnuvası sona erdi

Suruç Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe müdürlüğünün tarafından düzenlenen Suriyeli Minikler arası Futbol Turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

Suriye’deki iç savaştan kaçarak ilçemiz çadırkente yaşayan suriyelilere sosyal aktiviteler etkinliği kapsamında Suruç Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Suriyeli Minikler arası Futbol Turnuvası İlçe Kaymakam Vekili Tarık Açıkgöz, İlçe Emniyet Müdürü, Garnizon Komutan, Jandarma Komutanın katılımıyla Öğretmen evinde verilen yemek ardından ödülleri verildi.

İlçe Gençlik Spor Müdürü Ramazan Bulut, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü olarak Kendi ülkelerinden uzak, ilçemiz Çadırkentte barınan suriyeli minik çocuklarımızın sosyal aktivitelerden uzak kalmaması, için düzenlediğimiz bu turnuvada desteklerini esirgemeyen İl Gençli Hizmetleri Spor Müdürümüz Hakan Keşküş, İlçe Kaymakamımıza  Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Han Özdemir’e ve Milletvekilimiz İbrahim Halil Yıldız’a  teşekkürlerimi sunarım dedi.

Öğretmenevinde verilen yemeğin ardından Turnuvada dereceye giren öğrencilere ödüller verildi. haber merkezisuriye-suruc-genclik-spor-muduru3 suriye-suruc-genclik-spor-muduru4 suriye-suruc-genclik-spor-muduru suriye-suruc-genclik-spor-muduru1 suriye-suruc-genclik-spor-muduru2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir