Suruç Belediyesinden Haşere ile Mücadele ilaçlaması devam ediyor

Suruç Belediyesi Koordinasyonunda Fen ve Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü Tarafından İlçemizde haşere ile mücadele ilaçlaması yapıldı.

            Belediyemiz, Suruç Halkının sağlıklı ve temiz bir çevre sağlanabilmesi için başlattığı ilaçlama çalışmaları devam ediyor.   Pikapla Merkezde Ve Kırsalda İlaçlama Yapılıldı. Herhangi bir hastalık etmenine meydan verilmemesi için oluşturulan Haşereyle Mücadele  kadrosu  ile ilaçlama çalışmaları haşerelerin ortadan kaldırılması ve hastalık Riskinin ortadan kaldırılması hedefleniyor.

           Belediyemize  bağlı ekipler, tarafından yapılan ilaçlama çalışmaları İlçemizde Hergün olmak üzer sürekli yapıldı. Yaya ekipleri ve araçlarla İlçemizde etkin bir mücadele yapan Suruç Belediyesi, bu amaçla ortaklaşa yürütülen çalışmalarda Tarım İl Müdürlüğü ile Sağlık İl Müdürlüğü başta olmak üzere, merkez ilçe belediyeleri ve mahalle muhtarlıklarıyla sürekli olarak koordinasyon sağlıyor. Suruç  Belediyesi yürüttüğü etkin mücadele ile her türlü vektör zararlısının üreme ve barınma yerlerini sürekli kontrol altında tutuyor. meşale gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir