Suruç Belediyesin’den öğrencilere yönelik Müzik ve Tiyatro Şenliği…

Suruç Belediyesi 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesi ve 15 ile 16 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Üniversite sınavı dolayısıyla öğrencilere tiyatro gösterimi ve müzik şenliği düzenledi.

Belediye Başkanlığı Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü Kültür Komisyonu tarafından organize edilen etkilikte yüzlerce öğrenci aileleri ile birlikte doyasıya eğlendiler.

Tiyatro oyuncusu Kemal Ogun’un oynadığı tek kişil oyundan oluşan ” DIZE BI TIZBİ ” adlı oyun seyircilerden tam not alırken öğrenciler tarafından oluşan müzik grubu davetlilere muhteşem bir gece yaşattı.

Etkinlik öncesinde bir konuşma yapan Suruç Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Polat ” Öğrencilerin yoğun bir çalışma ve sınav maratonunu geride bıraktıklarını belirterek tatili hak ettiklerini söyledi.Polat ayrıca üniversite sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Suruç Belediye Başkan Vekili İsmet demir ise ” Belediyeciliğin sadece alt yapı üst yapı hizmetleri yapmadığını dile getirerek okulların tatil olması dolayısıyla öğrencilerimize moral motivasyon vermek için bu tür etkinliği gerçekleştirdiğini söyledi.Hem tatile giden öğrencilerimize hemde Üniversite sınavına girecek olan öğrencilerimize başarılar dilerim ” dedi

Belediye Kültür Komisyonu üyesi Ahmet Orçin ” ilçe genelinde kültür faaliyetlerine başladıklarını belirterek bundan sonraki süreçte halkımızla birlikte bir çok etkinliğe imza atacağız” dedi.

Programa Belediye yetkililerinin yanı sıra meclis üyeleri ve bir çok davetli katıldı

Gecenin sonunda davetlilere çikolata ikram edilirken vatandaşlar böyle bir gece düzenledikleri için Suruç Belediyesine teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir