Suruç Çevre Yolu Yapılıyor

Suruç Belediyesi alt yapı ,üst yapı ,temizlik ve park bahçe hizmetleri başta olmak üzere ilcemizi adına yakışır güzel bir Ilçe haline getirmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Tüm bunların yanında ilcemizi adeta baştan asagi yenilemek için tüm ekipleri seferber eden Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoglu’nun talimatı Sayın Milletvekilimiz İbrahim Halil Yıldız’ın girisimleri ile ilcemizin trafik sorununu ortadan kaldırmak ve yol ağını genişletmek için yeni bir projeyi hayata geçiriyor.

Aligör mahallesi ve Mursitpinar yolunu bağlayacak olan Çevreyolunun çalışmalarının start verildi.

İlçemiz yıllar sonra dev bir proje ile tanışıyor. Suruç Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Han Özdemir Suruç Belediyesi olarak dev bir projeyi ilcemizde hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Çevre yolumuzun faaliyete girmesiyle birlikte trafîk sorunumuzu ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Bugün itibariyle Karayollari Diyarbakır 9.Bölge ekipleri Aligör mahallesi sınırları içerisinde kalan bölgede Çevre yolu çalışmalarına başladılar.
Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Han Özdemir ilcemizin en önemli projelerinden biri olan Çevre yolu çalışmalarını yerinde inceledi yetkilerden bilgi aldı.

Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoglu’nun proje için büyük bir çaba sarf ettiğini belirten Başkan Yardımcısı Mehmet Han Özdemir Başkan Vekilimiz Sayın Ferhat Sinanoglu’nun talimatları doğrultusunda ilçeyi daha güzel daha modern ve tüm sorunlarını ortadan kaldırmak için çalışmaya devam ettiğini belirterek ilk etapta 15 km’lik çevre yolu projemize bugün itibariyle başlıyoruz çalışmalarımız sırasında bizlere sonuna kadar destek olan bu dev projenin hayata gecirilmesinde büyük katkilar gerceklestiren buyuk gayret gösteren Sayın Vekilimiz İbrahim Halil Yıldız ‘a ve Ak Parti İĺce Başkanı Syn. Mehmet Yavuz ‘ a tüm Suruclu hemşerilerimiz adına sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Meşale Gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir