Suruç devlet hastanesinde temzilik seferberliği

Suruç Devlet Hastanesi’nde  temizlik personeli, hastaların daha hijyenik bir ortamda tedavilerini görmesi için hafta sonu temizlik seferberliği başlatıp hastanenin dört bir yanını dezenfeksiyon yaptılar.
Hastanenin temizlik görevlileri, tüm hastaneyi adeta köşe bucak temizleyerek pırıl pırıl yaparken, çalışmalar vatandaşların da takdirini topladı.
Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Necmi Eşiyok; “Hafta sonu temizlik personeliyle Pazartesi gününe hazırlık amacıyla hastanenin tüm birimlerinde temizlik çalışmaları başlattık.
Hastanemize günde 3 bin civarı hasta başvuruyor. Sosyolojik olarak bir hasta ile 3 kişi geliyoruz. Yani günde 10 bin civarında kişi başvuruyor. Biz azimle temizliğe özen gösteriyoruz ama sizden de yardım bekliyoruz… Lütfen kirlettiğiniz her hangi bir şeyi başkası temizlemek zorunda olduğunu unutmayalım.” Dedi. haber merkeziGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir