SURUÇ’TA KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEMESİ DEVAM EDİYOR.

Suruç Belediyesi tarafından cadde ve sokakların modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen kilitli parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Çalışmalar kapsamında Fen İsleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerde Cumhuriyet mahallesi Mine Sokakta iyileştirme çalışması yapılıyor.
VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ”
Suruç Belediye Başkan V. Kenan Aktaş, vatandaşların sesine kulak verdiklerini belirterek “ Vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun içinde elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Suruç âdeta şantiyeye dönmüş durumda her bölgede ayrı bir çalışma yapıyoruz. İnşallah en kısa sürede kilit parke taş döşenmemiş yol kalmayana kadar, imkanlar dahilinde çalışmalarımız devam edecektir. Buradaki çalışmalarımız da çok hızlı bir şekilde sürüyor ve mümkün olan en kısa zamanda buradaki çalışmaları tamamlayıp vatandaşın hizmetine sunmayı arzuluyoruz” dedi.
Aktaş, “ Belediyemize bağlı Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemiz daha modern bir hale kavuşacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir