Suruç’ta temizlik kampanyası başlatıldı

Suruç belediyesi tarafından farkındalık yaratmak, çevre ve temizlik bilincini oluşturmak amacıyla ilçe genelinde Belediye Başkanı Hatice Çevik  ve  Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Polat’ın katılımıyla temizlik kampanyası başlatıldı.

Sabahın erken saatlerinde başlayan temizlik kampanyasında Suruç belediyesi Başkanı Hatice Çevik, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Polat, Birim Amirleri, Belediye çalışanları ve meclis üyeleri makine parkından başlayarak Cumhuriyet meydanına kadar ana arterlerde çöpleri temizlediler.

Başkan Çevik, eline aldığı çöp torbalarıyla temizlik çalışması yaparken bir yandan da yerleri süpürüp ve vatandaşlarla sohbet etti. Başkan yardımcısı Polat, ilaçlama çalışması yaparken bir yandan da işçilerle birlikte temizlik yaptı. Beleidye meclis üyeleri de  Başkan ve işçilerle birlikte temizlik çalışmasına ön saflarda yerlerini alarak kampanyaya destek verdiler.

Haber MerkeziGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar, çocuk ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, yürüyen insanlar ve açık hava

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir