ÜNLÜ YAZAR NURULLAH GENÇ İÇİN SURUÇ’TA İMZA KUYRUĞU

ÜNLÜ YAZAR NURULLAH GENÇ İÇİN SURUÇ’TA İMZA KUYRUĞU

Fuarda yer alan stand okurlar tarafından ziyaret edilirken yazarlarda okurlarıyla buluştu. Yazarlardan Nurullah Genç, Cumartesi günü kitaplarını imzalarken, okurlarıyla da sohbet etti. Yazar Nurullah Genç söyleşi programını bitirdikten sonra “Söyle Bana Hindiba” isimli şiirini seslendirdi.
Okurlarıyla imza programı sonunda konuşan Yazar Nurullah Genç;
“Kendimi İstanbulda bir yerlerde büyük bir Kitap Fuarında kitap imzalıyormuş gibi hissettim, yani bu beklediğimiz bişey değildi, Suruç’ta bugün inanılmaz bir şeyle karşılaştık, hem insanımızın buradaki güzelliği muhabbeti, tebessümü, kitap fuarına ilgisi hem organizasyon, zamanında bizi aldılar getirdiler, programa ilgi oldukça güzeldi.
Yıllar sonra Suruç’ta bir edebiyat etkinliğinin bir kitap etkinliğinin bir fuarın bizde etki bırakacak şekilde ve benim unutmayacağım bir şekilde karşımıza çıkması zannediyorum kayda değer önemli ve üzerinde düşünmemiz gereken bir husustur.
Emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum, Belediyemize, Kaymakamlığa, organizasyonu yapan kardeşlerimize, katılımcılara firmalara ve hasseten programda bizi izleyen ve kitap imzalayan kardeşlerimize gönül dolusu teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir