Suruç Belediyesi Araç Filosunu Genişletti

Belediye Garajında araçların tanıtımına Suruç Belediye Eş Başkanı Orhan Şansal, HDP ve DBP Suruç İlçe eş başkanları belediye meclis üyeleri, birim amirleri ve çok sayıda kişi katıldı.

Suruç Belediyesi eş başkan Orhan Şansal ile 1 yılda 7 araç Suruç Belediyesine kazandırdı. Suruç Belediyesine kazandırılan araçlar. 1 zabıta aracı, 2.Sulama tankeri, 1 adet çöp taşıma aracı, 2. adet damperli kamyon, Ayrıca, 1 adet kepçe ve sokak temizleme aracıda Suruç halkının hizmetine sunuldu.

Suruç Belediyesi, araç filosunu arttırarak hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor. Belediye tarafından satın alınan 8.aracın tanıtımı yapıldı.

Eş Başkan şansal : “ İlçemize ve halkımıza kazandırdığımız 8. araç bu gün halkımızla birlikte tanıtım programını gerçekleştirdik. Bu gün belediyemize İlçemize ve halkımıza kazandırdığımız araçlar tüm Suruç halkına hayırlı uğurlu olsun” Dedi.

Belediye anlayışının halka ve millete refah getireceğinin de altını çizen Suruç Belediye eş Başkanı, Orhan Şansal“ Bir yılda 8 araç kazandırdık, belediye çalışmalarımız hız kesmeden durmadan devam edecektir. Mahallerimizde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz inşallah önümüzdeki süreçten de hem çalışma alanlarımız hemde araç ihtiyacımız dahilinde hizmetlerimiz devam edecektir. Bu gün tüm halkımızla Sevincimizi ve üzüntümüzü paylaştık tekrar tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi – Haber Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir