Aktaş’tan, Büyükşehir belediyesi ve DSİ Bölge Müdürlüğü yetkililerine teşekkür

Suruç Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ile yapılan çalışmalarda Suruç ilçesine Bağlı Aşağı Oylum Köyü bağlantı yolunda Beton Büz Boru döşeme çalışması tamamlandı.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan AKTAŞ; Suruç ilçemizde geçen Hafta etkisini Sürdüren Yağışlar Dolayısı ile Özellikle Kırsal Kesimde Drenaj ve Yağmur Suyunun Tahliyesi Noktasında Belli Başlı Sorunlar Ortaya Çıktı. Ancak Bölgemizdeki Hava Durumunu Daha önceden Takip Ettiğimiz için, Belediyemize Bağlı Fen İşleri Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi Kırsal Daire Başkanlığı ve Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü Ekipleri ile yapmış olduğumuz Çalışmalarda Koordineli Bir Şekilde Yapılan Çalışmalarda, Kırsal Kesimlerde Yaşayan Vatandaşlarımızın, Drenaj, Yağmur Suyu Tahliyesi, Yol Bakım Onarımını Yerinde görerek Gerekli Çalışmaları Yaptık, Tüm Ekiplerimiz Program Dahilinde İyileştirme Çalışmalarına Devam Ediyor.

AKTAŞ Suruç Belediyesi olarak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve DSİ Bölge Müdürlüğü ekiplerine özverili çalışmalarından dolayı İlçemiz Adına Teşekkür ediyorum Dedi. MEŞALE GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir