BAŞKAN AKTAŞ’TAN BERBER ,BAYAN KUAFÖRÜ ve KAHVEHANE SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş
Ramazan ayı dolayısıyla Korona Virüs (COVİD-19 ) önlemleri kapsamında açılmaları yasak olan ve küçük esnaf kategorisinde faaliyet gösteren Berber ve Bayan Kuaförlerinin yanı kahvehane sahiplerine ve işyeri çalışanlarına Gıda Paketi yardımında bulunacak.

Suruç’ta ilk kez yapılacak olan uygulama ile yaklaşık bir aylık süreçte kapalı olan esnaflarımızın bir nebze olsun mutfak ihtiyacı karşılanmış olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş gıda yardımının ruhsatlı olan Berber ve Bayan Kuaförlerinin yanı sıra Kahvehane sahipleri ve çalışanlarına yönelik olduğunu belirtti.

Aktaş açıklamasında Corona Virüs önlemleri kapsamında Devletimiz küçük esnaflarımızın mağdur olmaması için gerekli tedbirleri alırken Suruç Belediyesi olarak tüm esnaflarımıza her türlü kolaylık sağlamaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra maske dağıtımımız devam ediyor.23 Nisan itibariyle Mübarek Ramazan ayına akabinde de Ramazan Bayramı idrak etmiş olacağız..Bu süreçte en çok faal olan Corona Virüs önlemleri kapsamında açılmaları yasak olan ve şimdiye kadar kapalı durumdaki Berber , Bayan Kuaförü ve Kahve sahiplerine çalışanlarına ramazan ayında muftak ihtiyaçlarını karşılamak üzere gıda paketi yardımında bulunacağız ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir