Başkan Çevik’ten Gençlik spor İlçe Müdürlüğüne Ziyaret

Suruç Belediye Eş Başkanı Hatice Çevik İlçe Gençlik spor müdürlüğünü ziyaret etti.Gençlik spor Müdürü Yusuf Elmaser’i makamında ziyaret eden Çevik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Görüşmenin ardından Gençlik spor idare binasını gezen Çevik , burada yaptığı açıklamada ” İlçemizde nüfus yoğunluğu bakımından gençler önemli bir yer tutuyor.eğitim öğretim yılının bitmesi dolayısıyla Belediye Başkanlığı olarak gençlere yönelik projeler hayata geçireceğiz. Bu amaçla Gençlik spor müdürlüğümüzü ziyaret ettik yetkililerimizle bilgi alış verişinde bulunduk.

Bundan sonraki süreçte yapmış olduğumuz bilgi alışverişinde Kültür müdürlüğümüz ve Gençlik spor müdürlüğümüzce ortaklaşa okuma yazma kursları başta olmak üzere , yabancı dil Bağlama , Gitar Satranç , Tiyatro yaz spor okulu bünyesinde vb. kurslar düzenlemeyi amaçlıyoruz.Bu amaçla kurumlarımız la görüş alıverişinde bulunuyoruz. Ben Yusuf Elmaser beye ve gençlerimiz için çalışan herkese teşekkür ediyorum ” dedi.

Çevik ve beraberindekiler daha sonra merkezin kapalı spor salonunda sportif faaliyetlerinde bulunan gençleri ziyaret ettikten sonra merkezden ayrıldı. MEŞALE GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir