BELEDİYE EŞ BAŞKANLARINDAN KADİR GECESİ MESAJI

Suruç Belediyesi Eş Başkanları Zuhal Ekmez ve Dr. Orhan Şansal Kadir Gecesi  Mesajı yayımladı.
Eş Başkanların Kadir Gecesinde ki mesajında,bu önemli gecenin çok iyi şekilde değerlendirilmesi çağrısında bulundu.
Suruç Belediyesi Eş başkanları Zuhal Ekmez ve Dr. Orhan Şansal “ Kandil Gecesi , Müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi olan yüce Allah’a sığınarak günahlardan arındıkları, ilahi lütuf ve bereketlere eriştikleri müstesna zaman dilimlerinden birisidir” dedi.
“Kadir  Gecesi Müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi olan yüce Allah’a sığınarak günahlardan arındıkları, ilahi lütuf ve bereketlere eriştikleri müstesna zaman dilimlerinden birisidir. Bu gecede kırgınlıklara son verilir, gönüller alınır, Bu gece, ana baba ve akrabaların kandilleri tebrik edilmeli, hayır duaları alınmalıdır. Fakir ve muhtaçlara imkanlar nispetinde yardım eli uzatılmalıdır.
Unutmayalım ki paylaşılmayan sevinç ve mutlulukların insan için fazla bir anlamı yoktur. Sevinç ve mutluluklar paylaşıldıkça artar, kederler de paylaşıldıkça hafifler. İşte Kadir gecesi, sözünü ettiğimiz iç gözlemin yapılmasına fırsatlar sunması bakımından bizler için büyük önem arz etmektedir.” vu vesile ile Suruç Halkımızın Kadir Gecesini tebrik ediyoruz  dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir