Belediye Eşbaşkanı Zuhal Ekmez, Esnaf ziyaretinde

Suruç Belediye Eş Başkanı Zuhal Ekmez ve Belediye Meclis Üyleri esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sıksık bir araya gelen Eşbaşkan Zuhal Ekmaz, bu kez Çareşımerkezindeki esnafı ziyaret etti. İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Eşbaşkan Ekmez, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Ekmez, Yönetime gelmemizle birlikte yanıbaşımızda başlayan Kobani olaylarından dolayı ilçemize hizmet yapamadık, bunu bilincindeyiz, savaşın bitmesiyle çalışamlarımıza hız verdik, sarayaltı, cumhuriyet, ve dikili, mahallesindeki sokaklarımızda kilitli parke taşı döşemlerimiz devam ediyor, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza havaların ısınmasıyla birlikte arkadaşlarıyla oyun oynayacağı 2 tane yeni çocuk parkını Yıldırım mahllesinde yaptı. belediye yönetimi olarak ekip arkadaşlarımızla ilçemizde büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştireceğiz. ”dedi.

Farklı meslek gruplarıyla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarının yanı sıra esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinleyen Suruç Belediye Eş Başkanı Zuhal Ekmez Uzun Çarşı Caddesi esnafını ziyaret etti. Çalışmaları arasında esnafları sık sık ziyaret ederek beklenti ve sorunlarını dinleyen Eşbaşkan Ekmez, Kasabından manavına, berberinden lokantasına kadar bütün esnafa uğrayarak, esnafın hal ve hatrını sorarak işleri hakkında bilgi aldı. Çarşı, pazar dükkân dükkân esnafı gezen Ekmez hem sorunları dinledi hem de bol ve hayırlı kazanç diledi.

suruç,belediye, eşbaşkan,zuhal ekmez,esnaf ziyareti suruç,belediye, eşbaşkan,zuhal ekmez,esnaf ziyareti2 suruç,belediye, eşbaşkan,zuhal ekmez,esnaf ziyareti3 suruç,belediye, eşbaşkan,zuhal ekmez,esnaf ziyareti4 suruç,belediye, eşbaşkan,zuhal ekmez,esnaf ziyareti5 suruç,belediye, eşbaşkan,zuhal ekmez,esnaf ziyareti6 suruç,belediye, eşbaşkan,zuhal ekmez,esnaf ziyareti7 suruç,belediye, eşbaşkan,zuhal ekmez,esnaf ziyareti8
Esnaf: “EşBaşkanımız Bizi Yalnız Bırakmıyor.”
Eşbaşkan Zuhal Ekmez’in ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten İlçe esnafı Başkan’a isteklerini aktarıp, hatıra fotoğrafı çektirdi. Belediye Eşbaşkanın kendilerini hiç yalnız bırakmadığını belirten esnaf “Eş Başkanımız bizimle hem toplantı gerçekleştiriyor hem de bizi ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. EşBaşkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz.” Dedi. Talepleri dinleyen Ekmez esnafı yapılan hizmetler hakkında bilgilendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir