Büyük Ziyaret Okulu İl Genelinde Masa Tenisinde Birinci Oldu

Kızlardan 13 okul 52 sporcunu katıldığı erkelerden ise 25 okul 100 sporcunun katıldığı müsabakada sporcular kıyasıya yarıştı.
Raketlerin konuştuğu turnuvada kızlarda Kırk Mağara Ortaokulu şampiyon olurken erkeklerde Suruç Büyük Ziyaret Ortaokulu şampiyon oldu.
İkili mücadelelerin her zaman çekişmeli geçtiğini belirten Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, turnuvayı keyifle izlediğini ve her takımın büyük mücadele verdiğini söyledi.
Sağlıklı bir gelecek için gençleri spora yönlendirmek gerektiğini ve bunun için çalışmalarını arttırarak devam ettireceklerini vurgulayan Müdür Keşküş, “Turnuvaya katılan bütün okullarımıza teşekkür ederiz. Okullarımız turnuvalara ellerinden geldiğince katılmaya çalışıyor katılamayan okullarımızın da turnuvaya katılmalarını istiyoruz ne kadar çocuklarımızı spora yönlendirirsek o kadar sağlıklı ve sağlım bir geleceğimiz olur” ifadelerini kullandı.
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Tesisler Şube Müdürü Emrah Yaşar, Şube Müdürü Murat Bağış, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulhakim Yavuz takdim etti.
Yıldızlar Masa Tenisi Erkekler Müsakabasında İl Birinci Olan Büyük Ziyaret Okul İdarecilerini ve öğrencilerini ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yusuf Elmaser, Mehmet Yıldız ve Eğitim Bir- Seb Şube Başkanı Mehmet Durmaz başarılarından dolayı öğrencileri ve yönetimi tebrik etti. Dereceye Giren öğrencilere hediyeler verildi.
Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakasında dereceye giren okullar şöyle;

Kızlar
1-Kırk Mağara Ortaokulu
2-Borsa İstanbul Ortaokulu
3-Emine Saygın Ortaokulu
4-Horoz Ortaokulu

Erkekler
1-Suruç Büyük Ziyaret Ortaokulu
2-Şehit Mustafa Direkli Ortaokulu
3-Borsa İstanbul Ortaokulu
4-Hacı Abdullah Özdemir Ortaokulu1 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir