HALFETİ BELEDİYESİ KİLİT TAŞI DÖŞEMESİ DEVAM EDİYOR

 

HABER MERKEZİ :  Halfeti Belediyesi ekiplerince merkez ve mahallelerde kilitli parke taşı döşemesi devam ediyor. Son çalışmalar kapsamında Seldek Mahallesi’nde 300 metrekare kilitli parke taşı döşendi.

Halfeti Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, halkın yaşam alanlarını iyileştirme adına çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimiz ilçe merkezine bağlı, Seldek Mahallesi’nde hummalı bir çalışma ile sokak ve meydanlarda kilitli parke taşı döşemesine devam ediyor. Ekiplerin, sokak sokak yürüttüğü çalışmalar neticesinde mahallenin geneline yakını kilitli parke taşı ile döşendi. Mahalledeki son çalışmalar kapsamında 300 metrekare parke taşı ve 70 metretül de oluk taşı döşendi. Parke taşı döşemesi için iş makineleri ile tesviye çalışmalarının yapılması ardından zeminin oluşturulması ile döşeme işi öz verili bir şekilde yapılıyor.

Halk belediyeye teşekkürlerini sundu

Özellikle mahallede dere yatağı olan alanın ıslah edilmesi ve kilitli parke taşı ile döşenmesi ile düğün ve benzeri etkilikler için de kullanım alanı açmış oldu. Yapılan çalışmalardan ötürü belediye teşekkürlerini sunan Seldekliler, belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını dile getirdi. Dar olan sokak aralarında dahi zor koşullara rağmen çalışma götüren belediye ekipleri, halkın memnuniyeti için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Belediyenin genel mahallelere dönük başlattığı kilitli parke taşı döşemesi devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir