İlçe’de bir İlk..! “Okumak Yolda Olmaktır”,

Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi Hülya Ağan İlkokulu Öğretmenlerinden, Abdulkadir Korkmaz, Nusrettin Biçer, Bahri Polat, Edanur Korkmaz, Feyzullah Yılanlı ve Ömer Faruk Kısaoğlu’nun girişimleri sonucu hazırlanan projeyle İlçe Merkezi ve Köylerinde öğrencilere hizmet vermek için atıl durumda olan Aracı donanımlı bir kütüphaneye çevirdiler.

Projede imzası bulunan Öğretmenlerden Abdulkadir Korkmaz, Atıl Durumda olan aracı  Kütüphaneye çevirerek , özelikle köylerde okuyan öğrencilerimizin Kütüphaneden faydalanması için, gezici Kütüphaneye çevirdik.

 

Suruç’un köylerindeki çocuklara kitap ulaştırmak için yollara çıkacaktır. Aynı zamanda aracın gittiği her köyde zeka oyunları etkinlikleri yapılarak ve çeşitli atölyeler kurulacak.

Gezici Kütüphanemizin oluşumunda desteklerini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Mehmet Han Özdemir’e, Okul müdürü Hüseyin Toy’a teşekkür ediyoruz.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir; İlçemizde Bu Güzel Projeye imza atan Hülya Ağan İlkokulu Öğretmenlerimize ve Okul idaresine Teşekkür eder, başarılarının devamını diliyorum dedi. MEŞALE GAZETESİ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir