Kaymakam Açıkgöz’den Ev Ziyaretleri devam ediyor

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili  Tarık Açıkgöz, ilçedeki dar gelirli aileleri ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinliyor.
Kaymakam Açıkgöz,  Ramazan ayı boyunca ilçe merkezinde yardıma muhtaç ve dar gelirli aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Ramazan ayı içinde ilçe merkezinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkililerinin önceden tespit ettiği  aileleri ziyaret eden Kaymakam Açıkgöz ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Han Özdemir, Ramazan ayı boyunca fırsat buldukça ilçe merkezinde yardıma muhtaç ve dar gelirli aileleri ziyaret edeceklerini söylediler. Kaymakam  Açıkgöz Ziyaretler kapsamında Dikili Mahallesinde bulunan 6 çocuklu Ahmet Öğe’nin evine konuk oldu.

Dar gelirli aile, “İlçe kaymakamımızdan Allah binlerce kez razı olsun. Kimsemiz yok. Sadece devletimiz ve kaymakamımız var. Devletimizden ve kaymakamımızdan Allah binlerce kez razı olsun. Burada yaşam mücadelesi veriyoruz. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız, bizlere her zaman yardımcı oluyor.  Allah devletimizden razı olsun. Bu mübarek günlerde ilçe kaymakamımız bizim yüzümüzü güldürdü. Allah’ta onu ve devletimizin her daim yüzünü güldürsün” dediler.
Bugüne kadar görev yaptığı tüm ilçelerde ilk hedefinin hep vatandaşların huzurlu ve rahat bir yaşam sürmesine yardımcı olmak olduğunu ifade eden Kaymakam  Açıkgöz, “Biz devlet yetkilileri olarak öncelikli hedefimiz her zaman vatandaşımız olmuştur. Geldiğim ilçelerde de bu tür ev ziyaretlerine her daim önem verdim. Bu şirin ve tarihi ilçemizde de bu uygulamaları devam ettiriyoruz. Burada da vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için devletimizin tüm imkânlarını seferber ediyoruz. Ramazan ayı birlik beraberlik ve kaynaşma ayıdır. Bu ayda tek dileğimiz vatandaşlarımızın boğazından sıcak bir çorba geçmesidir. Bu ailelerin bir de bakmakla yükümlü oldukları aileleri var. Bizler devletimizi temsil ediyoruz. Devletimizin verdiği yardımları sizlere ulaştırmakla mükellefiz. Bu tür ev ziyaretlerini fırsat buldukça devam ettireceğiz” diye konuştu.
Kaymakam Açıkgöz  gittikleri tüm evlere hem Ramazan kolileri hem de tüm çocuklara oyuncaklar dağıttılar. meşale gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir