SURUÇ BELEDİYESİ HOPERLÖR SISTEMINI YENILIYOR

SURUC BELEDİYESI İLAN ve DUYURU AMACIYLA İLÇE MERKEZINDE KULLANILAN HOPERLÖR VE SES SİSTEMİNİ YENİLİYOR.

Suruç Belediyesi, Belediye Baskan Vekili Tarik Açıkgöz ‘ün talimatiyla mahallelerde bulunan ve arızalı durumda olan anons sistemlerini yeniliyor.

Acikgoz’un göreve gelmesiyle alt yapi , ust yapi ,yol bakim onarım temizlik ve çevre duzenlemesi ile büyük bir degisim yasandigi Suruç ılçesinde , Belediye , mahallelerde kışın olumsuz hava şartlarında arızalanan anons sistemini yeniliyor anons sistemi olmayan yerlere ise anons sistemi kurarak yaşanan sıkıntıları gideriyor.

Belediye Başkan Vekili Tarık Açıkgöz yaptığı açıklamada, ilan amaçlı kullanılan hoparlörlerin sağlıklı çalışması için, teknik elemanların bakım ve yenileme çalışmalarına başladığını söyledi.Çalışmaların yetkililerce yerinde takip edildigini belirten AÇIKGÖZ , daha önce anons hoparlörleri için bir çalışmanın başlatıldığını genişleyen mahallelere paralel olarak mevcut hoparlörlerin bakimsizlik ve onarim yapilmadigi icin yetersiz kaldığını vurgulayarak bundan kaynaklı ortaya çıkan mağduriyeti gidermek için onarım ve yeni anons sistemi kurulumu ile yaşanan mağduriyetin önüne geçeceklerini ifade etti.

Açıkgöz var olan hoparlörlere ek olarak, 50 yeni hoparlör alındığını belirterek, “Ayrıca 8 cihazı da değiştirdik. Teknik çalışmalarımız sürüyor. Artık yapılan ilan ve duyurular daha sağlıklı ve anlaşılır olacak” dedi. meşale gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir