Aktaş, Suruç Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş Suruç Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Hastanenin poliklinik ve acil servisinde temaslarda bulunan Aktaş burada müşade altında bulunan hastalara acil şifalar diledi, yakınlarına geçmis olsun dileklerinde bulundu.

Başhekim Dr. Necmi Eşiyok’tan bilgi alan Aktaş geçen yıl gündeme gelen yağmur suyu sorunu ile ilgili de açıklamalarda bulunarak “Geçen yıl aşırı yağıs alan ilçemizde Hastanemizin zemin kat, sığınak acil ve otopark kısımlarında atık su sorunu ortaya çıkmış ve tahliye işlemleri uzun bir süre devam etmişti. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yaptığımız kalıcı çözüm ve uzun süren tahliyelerin ardından hastanemizde yağmur suyu sorununu aldığımız kalıcı önlemlerle ortadan kaldırdık. İnşallah bir daha böyle bir sorunla karşılaşmayız ” dedi.

Hastane ziyaretlerine sık sık devam edeceklerini alttını çizen Aktaş “Tüm kurumlarımızda incelemelerimize devam ediyoruz. Bugün bir kez daha Devlet hastanemizde incelemelerde bulunduk vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Bu manada önemli bir görev ifa eden Halkımıza hizmetler noktasında gayret gösteren Hastanemizin tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi. mesale gazetesiGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir