Aktaş “Engellilerimize yönelik projelerimizi hayat geçireceğiz”

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan AKTAŞ ” 3 Aralık Dünya Engelliler” günü dolayısıyla Cumhuriyet İlk ve Orta Okulunda düzenlenen programa katıldı.

Engelli çocuklarla yakından ilgilenen Aktaş engellilere yönelik düzenlenen serginin açılış kurdelasını çocuklarla birlikte kesti çocuklara karanfil dağıttı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü proğramında çocukların hazırladığı gösterileri izleyen onları yanlız bırakmayan, mutluluklarına ortak alan Aktaş           “Önümüzdeki süreçlerde Engelli kardeşlerimize yönelik bir çok projeyi hayata geçireceğiz. Bizlere düşen görev, engelli kardeşlerimizin sokakta yürürken, evde otururken, toplum hayatının her aşamasında onların hayatını kolaylaştırmak, onlara yardımcı olmak ve ülkemize, milletimize katkı sağlama noktasında da onlara her türlü desteği vereceğiz dedi. meşale gazetesiGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 2 kişiGörüntünün olası içeriği: 32 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir