Kaymakam Aktaş düğmeye bastı

Suruç ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Kenan Aktaş’ın talimatıyla ilçe genelinde tüm mahallelerde yeni yaşam alanı oluşturulurken ilçenin önemli mahallelerinden Aligör mahallesinde ise yeni yeni yaşam alanları oluşturulması için tam anlamıyla seferberlik ilan edildi.

Başkan Aktaş yapılacak çalışmalar öncesi Muhtar Murat Yazar, Mahalle temsilcileri ve esnaflardan oluşan bir heeyeti makamında kabul ederek  Aligör mahallesi için yapılacak çalışmalar için fikir alışverişinde bulundu.

Aligor mahallesinin ilçeye bağlantı noktasında büyük önem arz ettiğini vurgulayan Aktaş ” Hayata geçireceğimiz her projemizde halkımızla istişare halindeyiz. Bu maksatla bugünde Aligör mahallemizde yapacağımız Halı Saha, Gençlik merkezi ve sokak peyzaj çalışmaları ile alakalı mahallemizin temsilcileri ile bir araya geldik. Aligör mahallesinde yapacağımız Gençlik merkezi ve projelerle mahalleyi SOSYAL bir mahalle haline getireceğiz” dedi.

Öte yandan Aktaş tarafından kabul edilen Muhtar ve mahalle temsilcileri hayata geçiren projeler için Başkan Aktaş’a teşekkür ettiler.

One thought on “Kaymakam Aktaş düğmeye bastı

  1. Sayın kaymakamım Mürşitpınar da çok amaçlı agaçlandırma ve spor alanları yapılacaktı her hangi bir gelişme varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir