Minik eller artık üşümeyecek

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş kış ayının kendisini yavaş yavaş hissettirmesiyle beraber ögrenci ve öğretmenlerin üşümemeleri için Milli Eğitim yetkililerine sınıflarında elektrikli ısıtıcı olmayan okulların belirlenmesi talimatını verdi.
Talimatla birlikte ısıtıcısı olmayan okullar tek tek belirlenirken Aktaş’ın talimatıyla 35 adet elektrikli ısıtıcı belirlenen okullardaki öğrencilere ulaştırıldı.
Çocukların soğuktan üşümemeleri için her konuda gereğinin yapılacağını belirten Aktaş “Malumunuz artık soğuk havalar kendini hissettirmeye başladı. Soğuk hava noktasında Okullarımız önemli bir yer tutuyor. Isınma problemleri olan okullarımızı belirledik. Çocuklarımızı artık sıcak sınıflarında Eğitim ögretimlerine devam edecekler her konuda öğretmen ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz hayırlı uğurlu olsun ” dedi.
Isıtıcıların okullara ulaşmasıyla birlikte Öğretmenler ve ögrenciler Sosyal medya üzerinden Aktaş’ı adeta teşekkür yağmuruna tuttular.
Öğretmenler sosyal medya üzerinden teşekkür ederken Minik öğrenciler ise ” Sabah erken geldiğimiz için sınıfımızda ısınma promlemi vardı. Sağolsun Kaymakam amca bizlere unutmadı ısıtıcı gönderdi. Artık ellerimiz ve ayaklarımız üşümeyecek kendilerine teşekkür ediyoruz ” dediler.Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir