Osman Hekimoğlu, CHP’den Milletvekili Aday Adayı

Aday adaylığı başvurusunu yapan Osman Hekimoğlu: “Cumhuriyet Halk Partisinde aday adaylığı başvurumuzu il başkanlığımızda gerçekleştirdik. CHP olarak birlik beraberlik kardeşlik ruhu içerisinde Şanlıurfa’da bu kutlu yolda devam edeceğiz. CHP’yi Urfa’da hak ettiği yere getireceğiz. CHP Türkiye’nin temel taşı ve teminatıdır. Bu seçimde inşallah tek başımıza iktidar olacağımızı umut ediyoruz. Partimizden aday adayı olan tüm aday adayı arkadaşlara da başarılar dilerim.” Dedi.

Şanlıurfa Halkından destek beklediğini ifade eden Hekimoğlu şunları söyledi. “Seçim kazanmak için elimizi taşın altına koyduk, Ülkemizi bugün içinde bulunduğu durumdan kurtarmak, gerçek demokrasiyi hayata geçirmek için ve halkımız refah düzeyini arttırmak için bu yola çıktım. Bu nedenle 1 Kasım seçimlerinde aday adayı oldum. Partimin alacağı her türlü karara saygılıyım. Ben veya başka bir arkadaşım aday olsa da bu seçimde Şanlıurfa’dan milletvekili çıkarmak için gecemizi gündüzümüze feda ederek çalışacağım”

Sıkıntılar CHP iktidarında son bulacak

CHP İl Başkanı Aziz Aydınlık ise yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Bugün değerli kardeşimiz Osman Hekimoğlu Suruç ilçemizden CHP’nin aday adayı oldu. Bizde kendisine başarılar diliyoruz. Şuanda 20 kişinin üzerinde bir aday adayı başvurumuz oldu.  Bizim adaylarımız çoğu genel merkezden başvurusunu yaptı. CHP bu seçimde iktidar olma yolunda. Bizim partimiz Cumhuriyetten bu yana isim değiştirmeyen tek partidir. Sürekli ayakta kalan ve Türkiye’ye sahip çıkan tek partidir. Ülkemizde son zamanlarda yaşanılan sıkıntılar ve her gün gelen şehit haberleri bizim iktidarımızda son bulacaktır. Seçim startımızı verdik

 

Aday listeleri açıklandığı gün tüm partililerimizle saha ineceğiz. Tabi ki Vedat Melik beyin partiye gelmesiyle bir heyecan oluştu Şanlıurfa’da. Çünkü, o bir Cumhuriyet Halk Partilidir. 22. Dönem milletvekilimizdir. Çeşitli kademelerde görev almış bir arkadaşımızdır. Onun için biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak Vedat beyle beraber aday sıralamasına bakılmadan hep beraber çalışacağız. 1.sırada ki de çalışacak 12. Sırada ki de. Biz  1 Kasımda yapılacak genel seçimde Urfa’dan Milletvekili çıkaracağımıza inanıyorum.”( Haber Aziz Budak)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir