Polis haftası törenle kutlandı

Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası, Suruç Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen törenle kutlandı.
Polis Haftası çerçevesinde Suruç Emniyet Müdürü Gökhan Balaban Cumhuriyet meydanında Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından törende bir konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban ” Emniyet mensuplarının gece gündüz fedakarca görev yaptığını belirterek, ” Halkın can ve mal güvenliğini sağlayan, mesai kavramı olmadan, yüksek bir şuur ve büyük bir özveriyle çalışan başta Suruç’ta görev yapan meslektaşlarım olmak üzere Türk Polis teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü kutlu olsun ” dedi.
10 Nisan haftası etkinlikleri kapsamında Cuma günü ebediyete intikal etmiş tüm Şehitlerimiz için Rasullullah Camiinde mevlit okutuldu . Kutlamalar boyunca birçok okul ilçe Emniyet Müdürlüğünde ağırlandı.
Atatürk anıtı önünde düzenlenen çelenk bırakma törenine Emniyet mensuplarının yanı sıra İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Selçuk Akman Belediye Başkan Yardımcısı Askeri Karakuzu , İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Fırat Temel , Kurum amirleri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir