Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneğin’den Kaymakam Aktaş’a Ziyaret

 

Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği  Başkanı Mehmet Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte  Suruç İlçesine yeni atanan İlçe Kaymakamı Kenan Aktaş’ı Makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Kaymakam Aktaş ” Bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bizlere kutsal emanetleri olan Aileleri ve Kahraman Gazilerimiz için gece gündüz hizmete hazırız” ..

Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve yöneticilerine ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Kaymakam Aktaş ”
Bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bizlere kutsal emanetleri olan Aileleri ve Kahraman Gazilerimiz için gece gündüz hizmete hazırız. Bu güne kadar görev ifa ettiğim tüm görev yerlerimde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım, bundan sonra da en iyi hizmet için ailelerimizin yanındayım. Başarılı çalışmalarından dolayı Dernek Başkanımız Mehmet Yavuz ve yönetimini tebrik ediyor, ziyaretleri için teşekkürlerimi bildiriyorum” dedi.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette, Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ” Sayın Kaymakamımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk bizleri bulundukları makama yakışır bir şekilde karşıladılar kendilerinin ilçemizde güzel hizmetler yapacaklarına inancımız tam şahsım ve yönetim kurulumuz adına bir kez daha hayırlı uğurlu olsun diliyorum ” dedi.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette Suruç Kaymakamı  Kenan Aktaş ” Makam kapılarımızın Şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli aileleri ve yakınlarına sonuna kadar açık olduğunun bilinmesini istiyoruz, onların gece gündüz hizmetindeyiz ” dedi. MEŞALE GAZETESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir