Suruç Kaymakamı Aktaş, Personellerine Vatandaşları Güler Yüzle Karşılayın…

KAYMAKAM AKTA,  ÖNCE PERSONELLE TANIŞTI SONRA İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ…

Suruç ilçesine atanan Kaymakam Kenan Aktaş ilk resmi toplantısını,  Suruç Kaymakamlığında görevli personellerle yaptı.

Aktaş  bir yandan ziyaretler ve tebrikleri kabul ederken bir yandan da personellerini unutmuyor.

Sabahın erken saatlerinde mesaisine baslayan Aktaş bir yandan makamında tebrikleri kabul ederken bir yandan da Suruc Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Abdulkadir Sevdiren ve Kaymakamlık personelini kabul ederek tanışma programı gerçekleştirdi.

Aktaş Devlet Vatandaş arasında köprü görevi üstlenen Kaymakamlık Yazı İşleri biriminin önemli bir görev ifa ettiğini belirterek personellerle tek tek tanışarak talep ve isteklerini belirtti personelin isteklerini dinledi.

Vatandaşlara kanunlar çerçevesinde hizmet etmek koşuluyla güler yüzlü bir şekilde her zamanki gibi görev yapılması noktasında hassasiyetle çalışılmasını isteyen Aktaş toplantıda önümüzde uzun bir yol var halkımıza hizmet etmek için hepimiz üzerine düşeni fazlasıyla yapalım dedi.

Öte yandan Suruç Kaymakamlığı  Yazı İşleri Müdürü Abdulkadir Sevdiren ise ” Sayın Kaymakamımız gibi değerli ve başarılı bir bürokratla çalışacağımızdan dolayı çok mutluyum. Yazı isleri Müdürlüğümüz ve Kaymakamlığımızda görev yapan mesai arkadaşlarımızın tamamı konusunda uzman bir birinden değerli personeller , arkadaşlarım ve şahsım Sayın Kaymakamımızın talimatları doğrultusunda halkımız için görev yapmaya devam edeceğiz” dedi MEŞALE GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir