ŞEHİT AİLELERİMİZ ŞEHİTLERİMİZDEN KALAN KUTSAL EMANETLERDİR…

Suruç AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yavuz,  ŞANLIURFA Şehit Aileleri Derneğini Ziyaret Etti.  Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz’dan, Dernek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Başkan Yavuz, Canı gönülden ifade etmek isterim ki; AK Parti SURUÇ İlçe Teşkilatımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte, şehitlerimizin Ailelerinin ve derneklerin her zaman emrindeyiz. Şehit ailelerimiz bizlerin en onurlu emanetleridir. Onları her zaman başımızın üzerinde taşıyoruz. Bizim başka bir ülkemiz yok. Bizler aziz şehitlerimizin, büyük fedakarlıkları sayesinde ülkemizde huzur ve güven içerisinde yaşayabiliyoruz.

Şehit anne ve babaları cennetle müjdelenen anne ve babalardır. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Hükümetimiz terörü bitirmek için son derece kararlılıkla mücadelesini sürdürüyor. Terör örgütlerine en ufak bir müsamaha dahi gösterilmiyor. Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kasteden alçaklara nefes alma şansı tanınmıyor.

AK Partimiz ve Hükümetimizle birlikte ailelerimizin ve yakınlarının maddi manevi sonuna kadar yanlarındayız. Bu duyarlılığı gösteren SURUÇ’lu Hemşerimiz, benimle aynı adı ve aynı soyadı taşıyan İlçemizin evladı, Şanlıurfa Dernek Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz, kendini Şehit Ailelere ve Gazilere adayarak, İlçe olarak gurur kaynağımız olmuştur, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz; İlçe teşkilatımıza, ziyaretimiz anısına, “SEYİT ONBAŞI maketi”ni hediye etti. Kendilerine bu anlamlı hediyeleri için teşekkür ediyor, tüm şehit ailelerimizi ve sizleri yürekten sevgi ve saygıyla selamlıyorum…MEŞALE GAZETESİSURUÇ- AKP- ŞANLIURFA-ŞEHİT AİLELERİ-ZİYARET1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir