Sevim Ailesinin Mutlu Gününde, Başkan Şimşek Nikah Şahidi oldu

Şanlıurfa ve Mersin’de sevilen ve tanınmış simalarından Sevim Ailesinin mutlu günü.
Mustafa Sevim’in biricik oğlu Salih ile Fatma muhteşem ve görkemli bir düğün ile dünya evine girdiler.
www.habermetropol.net İmtiyaz Sahibi İsa Çakıcı böyle bir düğünde bulunmak benim için bir şerefti. Sayın Mustafa beye ve değerli ailesine hayırlı uğurlu olsun diliyorum.
Genç çiftler Damat Salih ile Gelin Fatma’nın onur konukları Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün, ASKON Başkanı ve ARBEL A .Ş. Yön. Krl. Bşk.Yardımcısı Hasan Arslan ile ŞİMŞEK GROUP Yön. Krl. Başkanı Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Vekili Meskop 2. Başkanı Halit Şimşek ve Mersin’de bulunan Şanlıurfa Suruçlular Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Enver Şimşek oldular.
Salih ile Fatma’nın nikahını Akd. Beld. Başk. M. Mustafa Gültak kıyarken, Nikah Şahitliğini iseAkdeniz Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün, Hasan Arslan, Halit Şimşek ile Mersin Suruçlular Derneği Başkanı Enver Şimşek yaptılar.
Muhteşem Düğün Kandak Garden Bahçesi açık havada Bahçe içinde gerçekleşti.
Düğüne işadamlarının yanısıra seçkin davetli topluluğu katıldı.
Bize de hayırlı uğurlu olsun diyerek Allah bir yastıkta kocatsın. Genç kardeşlerimiz Salih ile Fatma’ya bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Düğüne gelen konuklar sıkı bir sağlıkları açısından ateşleri tek tek ölçülerek, eller dezenfektanlanarak içeri girişleri sağlandı.
Buradan Kandak Garden İşletmecilerini kutluyorum. Tamamen Coronavirüse karşı insanlarımıza yapılan sağlık kontrolleri için sıkı bir önlem aldıkları için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir