SMY İLE Fen Lisesi arasında Bilimsel işbirliği protokolu imzalandı

İlçemizde eğitim dalında türkiye genelinde bir çok başarıya imza atarak Türkiyeyi Avrupa’da temsil eden Suruç Fen Lisesi,  Sosyal Bilimsel alanında,  Harran Üniversitesi SURUÇ Meslek Yüksekokulu ile SOSYAL BİLİMSEL İŞBİRLİĞİ PROTOKULÜ imzalandı.

Suruç Meslek Yüksekokulunda Okul Müdürü Mehmet Ali ARSLAN ile Suruç Fen Lisesi Müdürü Muhittin BOZKAYA düzenlenen bir törenle protokolu imzaladılar.

İmza töreninde bir konuşma yapan Yüksekokul Müdürü Mehmet Ali ARSLAN birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde. Yüksekokul öğrencilerimiz ile Fen Lisesi ile yapılan Sosyal ve Bilimsel İşbirliği Protokolun önemine değinerek, yapılacak birçok çalışma var, projeler hazırlayacağız…Suruç halkı örğrencilerimiz iş birliği için çalışarak ekonomik ve sosyal katkı sağlayacağız. İnsanlarımızı istihdam etmek onların aş ve iş sahibi olması bizim için önemli ve gerekli olan bir çalışmadır. Hayırlı ve uğurlu olsun dedi.

Suruç Fen Lisesi Müdürü Muhittin Bozkaya, imza töreninde  Suruç Fen Lisesi Olarak Harran Üniversitesi Suruç Meslek Yüksek Okulu ile Sosyal Bilimsel İşbirliği alanında bir arada ilçemizin kalkınmasında izmalamış olduğumuz protoklden dolayı mutlu olduğunu, imzalanan protokulun hayırlı uğurlun olması temennisinde bulundu.

MEŞALE GAZETESİsuruc- fen lisesi- meslek yüksek okulu suruc- fen lisesi- meslek yüksek okulu2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir