SURU BELEDİYESİ YAMA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

 

Suruç Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış döneminde bozulan yolları yeniden onarıyor.

Suruç Belediyesi tarafından oluşturulan yol onarım ve iyileştirme ekipleri, kent merkezinde başlattığı yoğun mesaiyi hız kesmeden sürdürüyor. Ekipler, ilk olarak yollardaki bozuk bölümleri düzelterek uygun hale getiriyor. Ardından bozuk bölümler sıcak asfaltla kaplanarak onarılıyor.

Suruç Belediye Eş Başkanı Hatice Çevik ekiplerin belirlenen bir program dahilinde yolları ring halinde tarayarak ivedilikle yapılması gereken bozuk satıhları tespit ederek asfalt yama çalışması gerçekleştirildiğini söyledi. Çevik “İlçe merkezindeki yollarda oluşan çukurların vatandaşlarımızı, özellikle sürücülerimizi mağdur etmemesi için başlattığımız yol iyileştirme çalışmalarımız sürüyor. Ziyaret yolu üzeri ve bazı mahallelerimizde asfalt yolların üzerinde meydana gelen çukurlar, trafik konforunu rahatsız ederken, araç sürücülerine de zor anlar yaşatabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için mahallelerimizdeki yollarda yama çalışmalarını yaparak sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmeleri için gayret gösteriyoruz. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi ihtiyaç duyulan tüm güzergahlarda yama çalışması için seferber ettik. Ekiplerimiz, durmaksızın gösterdiği faaliyetlerle her yere yetişmeye çalışıyor. Asfalt yama çalışmalarımızın yanı sıra güzergahlarda drenajlardaki çökme ve tıkanıklıklar da tespit edilerek aynı çalışma çerçevesinde tamir edilip temizleniyor.

Eş Başkan Abdullah Polat ise ” Vatandaşlarımızdan gelen şikayet ve talepler doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi ile yapmış olduğumuz görüşmeler çerçevesinde Fen İşleri Müdürlüğümüz ekiplerimizce peyder pey program dahilinde tüm bölgelere eşit mesafede yama asfalt çalışmamız devam edecek”
Bu çerçevede, vatandaşlarımızdan da bizlerin göremediği yerler varsa, WhatsApp hattımız ( 0 535 514 35 02 ) nolu GSM numarası üzerinden bize mesaj atarak bildirmelerini bekliyoruz. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ekiplerimizin yürüttüğü çalışmaları vatandaşlarımızın da memnuniyetle karşıladığını görmek bizleri mutlu ediyor” dedi. MEŞALE GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir